Strona główna

O firmie
Firma handlowa Faron istnieje od 1989 roku. Zajmujemy się produkcją i importem okularów przeciwsłonecznych, okularów sportowych i gogli narciarskich. W początkowym okresie naszej działalności importowaliśmy gotowe produkty z Europy Zachodniej.
Po kilku latach zdobywania doświadczeń zdecydowaliśmy się na tworzenie własnych kolekcji i od 1995 roku produkujemy wyłącznie okulary wykonane według naszych projektów. Pierwszą stworzoną przez nas kolekcją był Matrix. Marka ta istnieje do dziś i cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród naszych klientów. W kolejnych latach wprowadzaliśmy na rynek nowe marki okularów przeciwsłonecznych i sportowych: Arctica, Cambell, Patrol, Bizarre i Velo.
    Jest naszą ambicją, aby każda z tworzonych kolekcji miała swój wyrazisty wizerunek, była łatwo rozpoznawalna i zdobyła uznanie klientów. Obecnie skupiamy się na stałym wzbogacaniu naszej oferty
i jej dostosowywaniu do aktualnych trendów mody i wymagań naszych klientów. Nasze okulary kupić można na terenie całego kraju, a także w wielu innych państwach europejskich, m.in. Słowacji, Czechach, Białorusi, Austrii, Litwie, Łotwie, Irlandii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się
z naszą najnowszą kolekcją na ro2k 2016.

 

pfr

PRZEDSIĘBIORCA UZYSKAŁ SUBWENCJĘ FINANSOWĄ W RAMACH PROGRAMU RZĄDOWEGO "TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM" UDZIELONĄ PRZEZ PFR SA.